
Плужок ручний садовий. Бороздовик. Бороздорез
210 ₴
- В наявності
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Бороздоутворювач. Бороздовик садовий ручний, плужок — одягається на тримач і робить канавки або борозди для посадки городних культур.
ХАРАКТЕРИСТИКИ:
- Ширина — 180 мм
- Довжина — 180 мм
- Висота — 180 мм
- Вага — 300 г
- Товщина металу — 1 мм
Більше товарів можна подивитися на сайті:
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Без бренду |
| Країна виробник | Україна |
| Тип інструменту | Бороздовичок ручний |
| Ширина обробки | 180 мм |
| Кількість зубців/зірочок в культиваторі | 1 |
| Довжина інструменту | 180 мм |
| Вага | 0.3 кг |
| Матеріал рукоятки | Метал |
Інформація для замовлення
- Ціна: 210 ₴



