
Вентилятор із пультом підлоговий Suntera USSF-907, чорний побутовий 55 Вт
1 450 ₴
- В наявності
- Код: USSF-907
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Побутовий, ефективний вентилятор у спекотливу, безвітряну погоду. Не гучний!
Характеристика:
- Автоповорот
- Регулювання кута нахилу
- Регулювання висоти
- Діаметр — 410 мм
- Висота - 1150 мм або 780 мм
- Живлення — 220-240 V+-50Hz
- Потужність — 55 W
- Частота тока - 50 Гц
- Пульт керування
- Швидкості — 8
- Є таймер часу - від 6 хв до 9 год
- Розбірний
- Колір чорний
Вентилятор для підлоги — компактний електричний прилад, призначений для створення комфортного потоку повітря в приміщенні. За допомогою зручного пульта дистанційного керування ви можете змінювати режими, швидкість обертання й напрямок потоку повітря, не встаючи з дивана.
Є таймер часу який можна встановити для автоматичного вимкнення від 6 хв до 9 год, дуже зручно в нічний час.
В одній заводській упаковці йде 2 вироби, тому товар може приїжджати у коробці транспортування.
Більше товарів можна купити на сайті: https://fayniy-dvir.prom.ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Suntera |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 55 Вт |
| Діаметр лопатей | 350 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 8 |
| Тип управління | Електронне |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Так |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 8 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Так |
| Максимальний час установки таймера | 540 хв |
| Дисплей | Так |
| Підсвічування дисплея | Так |
| Датчик присутності | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Колір корпусу | Чорний |
| Датчик температури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 450 ₴










