
Вентилятор підлоговий Grunhelm GFS-1619, побутовий 35 Вт
800 ₴
- В наявності
- Код: GFS-1619
+380 (66) 516-91-96
Альона- +380 (97) 997-82-93Альона
- +380 (50) 713-12-12Олександр
- +380 (98) 103-30-20Олександр
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Побутовий, ефективний вентилятор у спекотливу, безвітряну погоду. Не гучний!
Характеристика:
- Автоповорот - 70*
- Регулювання кута нахилу у діапазоні 0-35*
- Діаметр захистної сітки — 430 мм
- Діаметр лопастей - 340 мм
- Висота - 1280 - 1020 мм ( регулюється)
- Живлення — 220-240 V+-50Hz
- Потужність — 35 W
- Тип двигуна - 66х12мм алюмінієво-мідний
- Швидкості — 3
- Розбірний
- Колір біло-синій
- Вага 2.5 кг
Вентилятор для підлоги — компактний електричний прилад, призначений для створення комфортного потоку повітря в приміщенні.
Більше товарів можна подивитися та замовити на нашому сайті: https://prostotovar.com.ua/ua/
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | GRUNHELM |
| Тип вентилятора | Осьовий |
| Варіант установки | Підлоговий |
| Споживана потужність | 35 Вт |
| Діаметр лопатей | 340 мм |
| Регулювання швидкості | Так |
| Кількість швидкостей | 3 |
| Тип управління | Електронне |
| Рекомендована площа приміщення | 25 кв.м |
| Пульт дистанційного керування | Ні |
| Країна виробник | Китай |
| Гарантійний термін | 3 міс |
| Стан | Новий |
| Кількість режимів роботи | 3 |
| Живлення | Мережа 220В |
| Матеріал лопатей | Пластик |
| Додаткові функції і характеристики | |
| Функція нахилу | Так |
| Функція повороту | Так |
| Регулювання висоти | Так |
| Функція зволоження | Ні |
| Функція іонізації | Ні |
| Таймер | Ні |
| Дисплей | Ні |
| Підсвічування дисплея | Ні |
| Датчик присутності | Ні |
| Вологозахищений корпус | Ні |
| Захист від перегріву | Ні |
| Колір корпусу | Білий |
| Датчик температури | Ні |
| Габаритні розміри | |
| Висота | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Глибина | 200 мм |
| Вага | 2 кг |
Інформація для замовлення
- Ціна: 800 ₴









